Įnvesticijų plano tvirtinimas

Įnvesticijų plano tvirtinimas

Parengtas Investicijų planas yra pristatomas ir aptariamas viešame susirinkime. Kiekvienas gyventojas gali teikti siūlymus ir pastabas dėl energiją taupančių ir kitų namo atnaujinimo priemonių. Įvertinus pastabas, Investicijų planas koreguojamas ir tvirtinamas savininkų daugumos balsais susirinkime ar balsuojant raštu.

Atnaujinus namą numatoma pasiekti ne mažesnę kaip C pastato energinio naudingumo klasę ir skaičiuojamąsias šiluminės energijos sąnaudas sumažinti ne mažiau kaip 40 proc., lyginant su sąnaudomis iki atnaujinimo projekto įgyvendinimo.

Aplinkos ministrui paskelbus kvietimą teikti paraiškas, namo atnaujinimo administratorius Investicijų planą su kitais dokumentais teikia viešajai įstaigai „Būsto energijos taupymo agentūra“ vertinti. Patvirtinus finansuojamų daugiabučių namų sąrašą, savininkų daugumos sprendimu bus pasirinktas finansavimas bei sudaroma valstybės paramos ir lengvatinio kredito sutartis.

2014 © VšĮ "Atnaujinkime miestą"". Visos teisės saugomos. Panerių g. 20, Vilnius, tel. (8 5) 250 3408, el.paštas: info@amiestas.ltE-solution: Reladus