Savo veiklą pradėjome dar 2007 m., kai Vilniaus miesto savivaldybė viešajai įstaigai „Atnaujinkime miestą“ pavedė įgyvendinti Atrinktų kvartalų atnaujinimo ir Kaimynijų progamas. Esame kompleksinio Vilniaus miesto kvartalų atnaujinimo kompetencijų centras. Aukščiausius tikslus sau kelianti Įstaiga suformavo tvirtą ir profesionalią komandą, kurios pagrindinė misija –  užtikrinti, kad vilniečių  gyvenamoji aplinka būtų kokybiška ir saugi. 

Įstaigos veikla – informacijos apie daugiabučių renovacijos naudą sklaida, konsultacijų teikimas, daugiabučių namų atnaujinimo projektų valdymas ir Kaimynijų programos įgyvendinimas. 

Esame sėkmingai įgyvendinę 124 daugiabučių namų atnaujinimo projektus. Šiuo metu vykdome  90 daugiabučių atnaujinimo projektų Vilniaus mieste. Per 2020 m. atnaujinta 21 kaimynijos teritorija – 71 daugiabučių namų kiemų. 2021 m. planuojame atnaujinti 19 renovuotų namų kaimynijų – 77 daugiabučių namų kiemų, o 24 kaimynijos dalyvauja Kaimynijų programoje, pagal kurią Savivaldybė skiria finansavimą teritorijų prie daugiabučių atnaujinimui.

Patikėkite savo daugiabučio namo ir jo kiemo atnaujinimą patyrusiai ir laiko patikrintai Atnaujinkime miestą komandai. Užtikriname, kad rezultatas pranoks Jūsų lūkesčius.

Previous
Next
Pereiti prie turinio