Savivaldybė nemokamai tvarko atnaujintų daugiabučių kaimynijų teritorijas. Sostinės savivaldybė kviečia vilniečius  atnaujinti savo daugiabučius namus, o miestas nemokamai atnaujins renovuoto kvartalo kiemus. Kartu miegamuosius rajonus įmanoma paversti vieta, kur jauku, patogu ir norisi leisti laiką.

Prie atnaujintų daugiabučių namų savivaldybė atnaujins šaligatvius ir automobilių stovėjimo aikšteles bei pagal poreikį įrengs „korius“, vaikų žaidimų aikšteles, sporto treniruoklius, pastatys suoliukus ir sutvarkys želdinius.  Kiekvienas Vilniaus gyventojas interaktyviame žemėlapyje (nuoroda) gali rasti visą informaciją apie savo namą ir kaimynijos teritoriją. Tam tereikia suvesti savo daugiabučio namo adresą.

Žemėlapyje tamsiai mėlyna spalva pažymėti daugiabučiai namai yra atnaujinti arba renovacijos procesas juose jau prasidėjęs. Oranžine spalva apibrėžta daugiabučių namų kaimynijos teritorija – tai yra tokia teritorija, kuri jungia kelis daugiabučius namus ir jie turi bendrą infrastruktūrą. Miesto savivaldybė atnaujins kiemus, jei kaimyninėje teritorijoje (apibrėžtoje oranžine spalva) visi daugiabučiai namai yra renovuoti, ar renovacijos procesas jau pradėtas (namai apibrėžti mėlyna spalva).

Pereiti prie turinio