Mildos g. 11

2017

Renovacijos pabaiga

1

Renovacijos kaina 50 kv. m butui per mėnesį

1

CO2 sutaupymas (tonų per metus)

Previous
Next

Nuo 2017 metų daugiabučio namo Antakalnyje Mildos g. 11 gyventojai džiaugiasi renovuotu namu. 1971 m. pastatytas namas šiandien atrodo išskirtinai moderniai. Gyventojai sunaudoja 3,5 karto mažiau šilumos energijos, o renovacijos kaina 50 kv. m butui per mėnesį kainuoja tik 24 Eur.

Gyventojai dėl renovacijos apsisprendė užtikrintai. Suprasdami būtinybę apsaugoti pastato konstrukcijas, atnaujinti inžinerines sistemas, užtikrinti racionalų šilumos suvartojimą bei pagerinti savo gyenimo kokybę, priėmė svarbų sprendimą – atnaujinti savo namą.

Įgyvendinant namo renovacijos projektą ypatingas dėmesys skirtas energiją taupančioms priemonėms. Apšiltintos pastato sienos ir įrengtas ventiliuojamas fasadas su akmens masės plytelėmis, kurios užtikrina itin patrauklią pastato išvaizdą. Pakeisti seni langai, įstiklinti balkonai, apšiltinti pamatai bei stogas. Gyventojų saugumui užtikrinti, buvo pakeista bendrojo naudojimo elektros instaliacija. Įrengti nauji šildymo sistemos magistraliniai vamzdynai, automatinis šildymo sistemos balansavimas, kuris užtikrina tolygų šilumos tiekimą į kiekvieną butą. Prie šildymo sistemos įrengti termostatiniai ventiliai, kurie palaiko nustatytą temperatūrą patalpoje. Atnaujinta šalto ir karšto vandens tiekimo sistema.

Šio namo renovacijos 1 kv. m kaina su 35 proc. valstybės parama atsiskaitant iš karto – 115 Eur.

Nuo 2021 m. balandžio mėn. gyventojai džiaugiasi ne tik atnaujintu namu, bet ir atnaujinta daugiabučio namo aplinka. Savivalvybė, įgyvendindama Kvartalinės renovacijos programą, atnaujino Mildos g. 11 namo teritoriją ir šie darbai gyventojams nieko nekainavo. 

Pereiti prie turinio